MUDr. Zuzana Kolací - dermatologie
www.kozni-kolaci.czMUDr. Zuzana Kolací - dermatologie

Aplikace výplňových materiálů s kyselinou hyaluronovou

Kyselina hyaluronová (HA) je přirozenou součástí kůže a má zásadní roli v udržování hydratace a pružnosti pokožky. Její unikátní vlastnost vázat v kůži vodu přispívá k mladému vzhledu pružné pleti s jejím plným objemem.
Obsah HA v kůži se v průběhu života postupně snižuje, což je přirozeným jevem stárnutí. V důsledku úbytku HA se kůže stává sušší, povadlou a vrásčitou.
Chcete-li tento proces stárnutí výrazně zpomalit, řešením jsou injekčí kožní výplně s kyselinou hyaluronovou.

Výplňové materiály se používají k vyrovnávání vrásek, které již nelze ovlivnit omezením pohybu mimických svalů, tedy tzv. statických vrásek, k výplni jiných nerovností kůže a podkoží a jako výplň rtů.
Díky viskoelastickým vlastnostem výplní s kyselinou hyaluronovou je výsledný dojem zcela přirozený. Zvětšeným objemem ošetřených partií a vyplněním vrásek získává tvář opět mladistvý vzhled. Není potřeba podstupovat invazivní techniky, stačí jednoduchý zákrok v ordinaci korektivní dermatologie a estetické medicíny.
Bez potřeby následného hojení. Bez rizika následných obranných reakcí organizmu.

Zákrok se provádí ambulantně, kdy lékař bez předchozího znecitlivění injekčně aplikuje vybraný preparát do zvolené oblasti.

Efekt je vždy dočasný, výplňový materiál podléhá pomalému vstřebávání. Doba přetrvávání účinku je individuální a pohybuje se v řádu měsíců. Aplikaci je možno opakovat.

Copyright © 2014 MUDr. Zuzana Kolací
Zásady cookies