MUDr. Zuzana Kolací - dermatologie
www.kozni-kolaci.czMUDr. Zuzana Kolací - dermatologie

Karboxyterapie pomáhá odstraňovat projevy stárnutí

Každá žena touží být krásná, a to bez ohledu na věk. Jednu z nejúspěšnějších metod sloužících k odstraňování projevů stárnutí naší pleti představuje karboxyterapie - za pomoci plynové injekce se aplikuje pod kůži oxid uhličitý, který způsobuje lepší prokrvení a regeneraci stárnoucí tkáně.

Karboxyterapie zlepšuje kvalitu pleti v obličeji, zvyšuje její hladkost a pevnost, ale dokáže také léčit jizvy, například po akné. Nejlepší efekty přináší pro klienty ve věku od třiceti do šedesáti let, v případě jizev i pro mladší. Karboxyterapie se používá také při lipolýze či při léčbě celulitidy.

Karboxyterapie nebolí, trvá pár minut, ale je dobré metodu několikrát po sobě opakovat. U obličejové kúry se doporučuje absolvovat zhruba 4-10 sezení a to přibližně jednou za měsíc. Při léčbě celulitidy je třeba absolvovat zákroky jednou až dvakrát týdně. Zlepšení stavu bývá vidět již po třech až pěti sezeních.

Při aplikaci na čele, a výjimečně i v jiných partiích obličeje, může pacient cítit drobné mravenčení až mírné pálení, ale tyto pocity hned po zákroku mizí.

Jedno sezení trvá zhruba patnáct minut. Tuto kúru stačí absolvovat jednou až dvakrát do roka.

Copyright © 2014 MUDr. Zuzana Kolací
Zásady cookies