MUDr. Zuzana Kolací - dermatologie
www.kozni-kolaci.czMUDr. Zuzana Kolací - dermatologie

MEZOTERAPIE pro omlazení pleti mezokoktejly MESOTECH

Ilustrační foto

Mezoterapie je miniinvazivní metoda, která slouží k omlazení, hloubkové hydrataci a vyhlazení pleti. Při mezoterapeutickém ošetření jsou aplikovány účinné látky mikroinjekcemi do střední až horní vrstvy kůže. Tyto substance působí přímo v místě aplikace a zajišťují tak maximální efekt s minimální invazí.
V závislosti na stavu pleti pacienta se používají různé typy účinných látek, které jsou aplikovány nejčastěji buď do pokožky obličeje, krku, dekoltu a hřbetu rukou nebo do problematických partií stehen, boků, zadečku a břicha. Metoda je tedy velmi efektivní u povadlé, stresované a stárnoucí pleti nebo napomáhá redukovat celulitidu a podkožní tuk v uvedených kritických partiích.

Ošetření se provádí sérií vpichů velmi tenkou jehličkou přímo do kůže, pro lepší komfort se může použít lokální znecitlivění.

Při rejuvenaci obličeje, krku a dekoltu se zavádí jehlička do hloubky maximálně 2-3mm a je aplikován mezokoktejl s čistou kyselinu hyaluronovou a podpůrnou aktivní látkou nebo mezokoktejl se směsí kyseliny hyaluronové, vitamínů, minerálů a látek podporujících prokrvení a výživu buněk. Výsledkem je vypnutá, projasněná a viditelně omlazená pleť.
Ošetřované místo může být bezprostředně po zákroku zarudlé, místy se mohou vytvořit modřinky, které následně vymizí.

Při redukci celulitidy jsou mikroinjekce zaváděny do hloubky 6-8mm. Směs účinných látek naruší fibroticky ztvrdlou tkáň, rozpouští usazený tuk, zlepšuje cirkulaci lymfy a venózního řečiště a tím i odstraňuje tuk a zplodiny látkové výměny z těla. Výsledkem je vyhlazení reliéfu kůže, vypnutí a prokrvení pokožky a ztenčení podkožní vrstvy tuku.

Následným prokrvením a regenerací kožní tkáně dochází k dramatickému zlepšení zdravotního i estetického stavu kůže a pokožky.
Efektivní mezoterapeutická léčba koktejly Mesotech vede ke zlepšení funkcí kůže a pokožky, které se projevuje vymizením skvrn, jizev či nerovností vč. jemných linek a vrásek, dodává pleti mladistvý a svěží vzhled.

Počet aplikací:
určuje se individuálně při vstupní konzultaci, záleží na kondici pokožky klienta. Průměrný počet komplexního mezoterapeutického ošetření je 4 - 6 sezení.

Copyright © 2014 MUDr. Zuzana Kolací
Zásady cookies